Тиждень економіко-статистичного факультету, 2017

Тривалість: -
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Програма проведення тижня економіко-статистичного факультету НАСОА (13 – 17 березня 2017 року).

Понеділок, 13-10, ауд. 506

• Відкриття тижня економіко-статистичного факультету НАСОА у 2017 р.

Понеділок – п’ятниця, каб. 69

• Виставка художньої творчості викладачів, методистів та студентів економіко-статистичного факультету (рушників, вишиванок, писанок, картин, ікон, скульптур, моделей, фото та ін.).

Середа, кафедра прикладної математики, каб. 504

• Конкурс учнівських творчих робіт «Математика – цікава та прикладна наука» учасники – учні 9-11 класів шкіл України

Четвер, кафедра менеджменту ЗЕД, каб. 404

• Міжнародна науково-практична конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

П’ятниця, 13-10, ауд. 506

• Дні вищої математики в НАСОА. Наукова студентська конференція «Застосування вищої математики в економіці».

П’ятниця, каб. 505

• Конкурс учнівських творчих робіт «ІТ-фантазії та кібернетика» учасники – учні 9-11 класів шкіл України.

П’ятниця, 13-10, ауд. 506

• Підбиття підсумків тижня економіко-статистичного факультету НАСОА у 2017 р.

Увага! Переможці нагороджуються цінними призами (сувенірами, подарунками, грамотами) студенти – додатковими балами до заліків, іспитів, тощо).