Олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит»

Тривалість: -
Місце проведення: НАСОА, вул. Підгірна, 1, м. Київ

З 2 по 3 березня 2015 року викладачами кафедри бухгалтерського обліку та кафедри аудиту було проведено I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Учасниками олімпіади були студенти III і IV курсів спеціальності 6.030509 «Облік і аудит». Під час проведення олімпіади студенти-учасники виконували письмове завдання, яке поєднувало в собі перевірку знань з навчальних дисциплін: «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит». За результатами проведеної олімпіади в НАСОА переможцями стали:

Серед студентів III курсу:

• 1 місце – Євлах Ілона Вадимівна;
  • 2 місце – Калініченко Аліна Андріївна;
  • 3 місце – Білецька Вероніка Юріївна.

Серед студентів IV курсу:

• 1 місце – Водзінський Василь Володимирович;
  • 2 місце – Ковальчук Валентина Василівна;
  • 3 місце – Колч Олександр Леонідович.

Студенти IV курсу – переможці I етапу студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» будуть представляти нашу Академію на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в Тернопільському національному економічному університеті 13-15 травня 2015 року.

Бажаємо нашим студентам успіхів і перемоги!