Новорічний челендж НАСОА “З вірою у Перемогу України”

Тривалість:
Місце проведення: Онлайн

Дорогі студенти та викладачі! НАСОА розпочинає новорічний челендж – “З вірою у Перемогу України”.

Що потрібно, щоб прийняти участь у челенджі? Усе просто! Сфотографуватися поряд з новорічною локацією!

Це може бути ялинка у НАСОА, ялинка на площі вашого міста (селища), домашня ялиночка або ж інші новорічні символи!

Після того, як фото буде зроблено – надсилайте його нам у соціальні мережі – Facebook або Instagram. НАСОА поширить його на своїх сторінках у соціальних медіа, а наші підписники засиплять ваші фото вподобайками!

29 грудня НАСОА визначить переможця за сумарною кількістю вподобайок на сторінках у Facebook та Instagram.

Запрошуємо студентів і викладачів НАСОА, а також ФКБА та ФКЕУ до участі у челенджі!