Лекція КПМГ: «Кар’єра точно в ціль»

Лекція КПМГ: «Кар’єра точно в ціль»
Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 207, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Хочете правильно обрати свій кар’єрний шлях? Мрієте зробити своє резюме привабливим для роботодавців? Бажаєте ефективно підготуватися до співбесіди? Цікаво дізнатися про кар’єрні та освітні можливості в КПМГ?

Залюбки розкажемо! Приходьте! Вхід – вільний.

КПМГ – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах КПМГ у 155 країнах працює понад 170 000 професіоналів.

КПМГ здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Офіси КПМГ відкриті у Києві та Львові.

КПМГ – одне з найкращих місць, де можна набути досвід в міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *