Інтелектуальна гра «Найрозумніший»

Тривалість: -
Місце проведення: Онлайн

Шановні вчителі, учні 9-11 класів, батьки старшокласників,  студенти коледжів та професійно-технічних училищ.

Національна академія статистики, обліку та аудиту і Фаховий коледж бізнесу та аналітики проводить серію інтелектуальних ігор “Найрозумніший”  для старшокласників та майбутніх абітурієнтів.

Гра буде проводитись протягом квітня раз на тиждень у форматі online на платформі Zoom.

У Грі можуть прийняти участь учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, студенти коледжів та професійно-технічних училищ.

Учасники гри отримають сертифікати про участь, а заклади освіти – подяку від Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Переможці кожного туру будуть нагороджені сертифікатами на знижку по оплаті за навчання у Національній академії статистики обліку та аудиту або Фаховому коледжі бізнесу та аналітики (при вступі на контрактну форму навчання) або по оплаті за проживання у гуртожитку (у разі вступу на бюджет).

Реєстрація учасників

Найближча Гра відбудеться у п’ятницю, 16 квітня 2021.

Посилання на Zoom конференцію із точним часом проведення гравці та команди отримають після реєстрації.

Найрозумніший 2021: Правила проведення Гри.