ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді»

Тривалість:
Місце проведення: Онлайн

Шановні студенти І-ІІІ курсів! Кафедра економіко-математичних дисциплін та IT, Державна служба статистики України, Київський інститут бізнесу та технологій, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАНУ та МОН України запрошують взяти участь у ІІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді».

Останній термін прийняття заявок та тез доповідей для участі в конференції – 20 травня 2022 року (включно).

Участь у конференції безкоштовна.

Подані на конференцію матеріали повинні бути актуальними, мати обґрунтовану наукову і практичну спрямованість. Відповідальність за зміст доповідей несуть автори та їх керівники.

Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію.