Job Expo – ярмарок кар’єрних можливостей

25 вересня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Комп’ютерні науки» Національної академії статистики, обліку і аудиту та здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА взяли участь в заході Job Expo – ярмарок кар’єрних можливостей.

Модератор зустрічі: к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Ставицький Олександр Вікторович.

В рамках заходу мали змогу ознайомитися з різноманітними компаніями та їхніми пропозиціями щодо подальшого працевлаштування.

Захід був надзвичайно корисним та інформативним, студенти мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками провідних компаній у різних галузях, а саме:

• Банківська справа, фінанси та інвестиції: UKRSIBBANK, Sense Bank, ProCredit Bank, Pravex Bank;
  • IT та телекомунікації: SoftServe, Vodafone, 3Shape, Genesis, Boosta;
  • Аудит і консалтинг: KPMG, Deloitte, PwC, EY, Forvis Mazars;
  • Логістика: LOGITY, Empire National;
  • Хімія, фармація та медицина: Arterium, Enamine, BioPharma, Farmak;
  • Юридична сфера: Integrites, TCM Group Ukraine, Sayenko Kharenko;
  • Інші напрямки: IDS Ukraine, English Prime, Метінвест-СМЦ.

Захід надав студентам унікальну можливість дізнатися більше про кар’єрні можливості, вимоги до кандидатів та перспективи розвитку в різних компаніях. Вони отримали цінні поради щодо побудови кар’єри та змогли налагодити корисні контакти для майбутнього працевлаштування.