Науковий семінар на тему: «Бізнес і інвестиції»

21 травня 2024 року відбувся науковий семінар, організований кафедрою фінансів, банківської справи та страхування, на тему: «Бізнес і інвестиції».

Модератором заходу стала к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, гарант ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ірина Заїчко.

Окрім здобувачів участь у семінарі взяли професор, завідувач кафедри Таїса Бондарук, доценти Людмила Богріновцева,  Юлія Ковернінська та Віта Федина.

На семінарі було обговорено ряд актуальних питань, зокрема: види інвестицій у бізнес,  переваги інвестицій у бізнес, ризики вкладання грошей у бізнес, тенденції і динаміку інвестиційних напрямів у 2023 році та їх перспективи у 2024 році.

Досить цікаві дискусії відбулися з приводу вкладання грошей в золото, а також криптовалюту.