Щоденні Архіви: 19.12.2023

Національним центром обліку та аудиту НАСОА 19 грудня було проведено вебінар для викладачів, аудиторів і бухгалтерів «НОВА ЕРА ЗНАНЬ: Новітня Директива ЄС про корпоративну звітність зі сталого розвитку. Інтегрована звітність». Слухачів вебінару було ознайомлено із вимогами Директиви Європейського Парламенту та Ради від 14 грудня 2022 року № 2022/2464/ЄС про корпоративну звітність зі сталого розвитку, що вступила в дію 05 січня 2023 року; із перспективами аудіювання такої звітності. Дослідження та практичний досвід лекторів щодо звітності зі сталого розвитку втілився у навчальному посібнику «Інтегрована корпоративна звітність» (автори Р.О. Костирко, Л.А. Костирко, О.Е. Лубенченко, Е.В. Чернодубова). Усі учасники вебінару отримали електронний примірник посібника. Дякуємо всім, хто долучився до заходу і виявив зацікавленість!

19 грудня Національна академія статистики, обліку та аудиту спільно з Чернівецьким інститутом Міжнародного гуманітарного університету провела  засідання круглого столу «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права на сучасному етапі державотворення». Захід об’єднав досвідчених науковців юриспруденції, відомих адвокатів-практиків та здобувачів вищої освіти навколо обговорення вкрай важливих на сьогоднішній день правових питань, які мали можливість відвідати засідання круглого столу як у офлайн так і онлайн-форматах. Зі вступним словом звернулись до присутніх Шульга С.В. – д.е.н, професор, проректор НАСОА та д.філософ.н., професор, завідувач кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних наук – Гаврилюк Т.В. Під час засідання круглого столу д.юр.н., професором – Корнієнком П.С., було акцентовано увагу на своєчасному створенні Центру економіко-правових досліджень НАСОА. Щербина В.І. […]