Щоденні Архіви: 21.07.2020

Кафедра обліку та оподаткування вітає випускників-бакалаврів з врученням дипломів

Колектив кафедри обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту вітає випускників-бакалаврів групи ОО 16.01 денної форми навчання та груп: ОО 18.27, ОО 16.23, ОО 17.61 заочно-дистанційної форми навчання з врученням дипломів. Бажаємо вам невичерпної енергії, здобутків у подальшому навчанні та праці, цікавого дозвілля, надійних друзів, вірного кохання, наснаги до нових знань і мети, яку ви поставили перед собою, поєднавши свою долю із нашою спеціальністю. Бажаємо не розлучатися з прекрасним званням студента і продовжити навчання за магістерською програмою, здобути ступінь вищої освіти «магістр» з обліку та оподаткування. Віримо в подальшу співпрацю! Нехай вам щастить!