Щоденні Архіви: 18.10.2017

Свято Покрови в Академії!

В Академії стало гарною традицією зустрічати свято Покрови у вишиванках. Щороку студенти та викладачі Академії у цей святковий день наряджаються у вишиванки. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Візит до Вищої школи бізнесу в Домбровій Гурнічій

З 7 по 9 жовтня 2017 делегація НАСОА у складі проректора Момотюк Л.Є. та завідувач відділу міжнародного співробітництва Журавльова О.В. відвідали Вищу школу бізнесу в Домбровій Гурнічій (Польща). В рамках візиту прийняли активну участь у міжуніверситетському форумі з інтернаціоналізації вищої освіти, на якому представили Академію міжнародній спільноті. Також делегація взяла участь в урочистому відкритті навчального року у Вищій школі бізнесу. Під час візиту було обговорено деталі реалізації програми паралельного навчання студентів у Національній академії статистики, обліку та аудиту та Вищій школі бізнесу в Домбровій Гурнічій.