Щоденні Архіви: 29.09.2016

Міжнародний відділ університету: кращі практики

27-28 вересня 2016 року Національна академія статистики, обліку та аудиту взяла участь в програмі Британської Ради «Міжнародний відділ університету: кращі практики». Програма проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток / підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів. Учасники програми обмінялися досвідом роботи міжнародних відділів вищих навчальних закладів, отримали нові знання щодо сучасних тенденцій інтернаціоналізації освіти, за якими працюють ВНЗ Великої Британії. Спікерами програми виступили керівники міжнародних відділів Coventry University пані Стефані Сенфорд та University of Warwick пан Джеймс Кенеді.