9 квітня Національна академія статистики, обліку та аудиту гостинно відчинила свої двері для майбутніх випускників 9-х класів Обухівської ОТГ.
У стінах Академії щиро вітали майбутніх абітурієнтів проректор НАСОА, к.е.н., доцент – Горобець О.О. та директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА – Свирида О.А.
Зустріч зі школярами розпочалася з інтерактиву «Майбутнє України», під час якого учні на ватманах відобразили власне бачення повоєнної України — цифровізованої, заможної та успішної держави. Після цього Свирида О.А. ознайомила учасників із освітніми програмами та перспективами вступу до філії Фахового коледжу бізнесу та аналітики на базі Слобідського ліцею Обухівської ОТГ.
У межах зустрічі для школярів також було проведено екскурсію Академією. А після насиченої програми учні мали змогу відпочити та пригоститися в академічному кафе.
Бажаємо нашим дев’ятикласникам впевненості у власних силах, сміливості у виборі майбутнього та натхнення йти своїм шляхом. Нехай кожен із вас знайде справу, яка надихає, відкриває можливості та веде до успіху. І пам’ятайте: великі досягнення починаються з рішучого кроку назустріч своїй мрії!🤗



















