Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства»

Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства»

5 червня представники Національної академії статистики, обліку та аудиту взяли участь у Всеукраїнському форумі «Дні освітнього лідерства», організованому Національним університетом «Запорізька політехніка».

До заходу від НАСОА долучилися проректор з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доцент — Наталія Євтушенко; проректор з інформаційно-комунікаційної діяльності та цифрової трансформації, к.е.н., доцент — Олена Горобець; доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцент — Людмила Богріновцева.

Форум став професійним майданчиком для обговорення актуальних викликів розвитку вищої освіти і науки України, стратегічних, нормативних та практичних рішень, спрямованих на забезпечення якості освіти, наукової результативності та сталого розвитку університетів в умовах війни, ресурсних обмежень і технологічних трансформацій.

У межах форуму робота була зосереджена навколо двох ключових тематичних напрямів: «Освітня діяльність: якість, гнучкість і нова модель університетської освіти» та «Наукова діяльність університету в нових реаліях: результативність, інновації, трансфер і стійкість».

За результатами навчання представниці НАСОА нещодавно отримали сертифікати обсягом 0,5 ЄКТС.

Дякуємо Національному університету «Запорізька політехніка» за організацію змістовного професійного заходу та можливість долучитися до фахового діалогу щодо актуальних питань і перспектив розвитку вищої освіти та науки України!