Вітаємо зі здобуттям ступеня вищої освіти «магістр»!

На кафедрі менеджменту, маркетингу та публічного управління відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, фахово представили свої роботи, аргументовано відповіли на поставлені членами комісії запитання, проявили креативність і нестандартне мислення у дослідженні та розв’язанні комплексних проблем у сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Члени екзаменаційної комісії під головуванням д.е.н., професора, професора кафедри менеджменту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Гудзь Олени Євгенівни відзначили, що представлені магістерські кваліфікаційні роботи виконані на високому рівні, їх тематика актуальна та своєчасна. Комісія також  відзначила їх за елементами  новизни, практичним спрямуванням, результатами впровадження.

Щиро вітаємо наших випускників зі здобуттям ступеня вищої освіти «магістр»!

Бажаємо, щоб отримані знання та компетенції сприяли досягненню вами успіхів на професійній ниві!