Тиждень фінансово-економічного факультету. День третій – науковий.

У середу, 30 жовтня за багаторічною традицією відбулися Нобелівські читання. Круглий стіл організований з нагоди присудження у 2019 році Нобелівської премії у сфері економіки. Студенти 2-3 курсів разом з модератором заходу старшим викладачем кафедри економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Тарасенком А.Г. обговорили результати економічних досліджень, автори яких були відзначені Нобелівською премією у різні роки. Найбільший інтерес, звичайно, викликала премія з економіки, яку присудили цього року Майклу Кремеру, Абхіджіт Банерджі і Естер Дюфло за «експериментальний підхід до боротьби з глобальною бідністю».

У цей день також відбулася ІХ студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансової системи і менеджменту в Україні», у якій взяли участь студенти Академії та Коледжу бізнесу та аналітики. У доповідях молодих науковців знайшли своє відображення результати їх наукових досліджень з актуальних проблем фінансової системи, страхового бізнесу, міжнародного співробітництва та менеджменту. Також на Пленарному засідання з актуальною та дуже пізнавальною презентацією нових продуктів ПриватБанку та цікавими пропозиціями щодо працевлаштування, проходження практики та стажування виступила керівник напрямку трудових ресурсів ПриватБанку Кучеренко Людмила Василівна.