Тиждень фінансово-економічного факультету. День перший

Тиждень фінансово-економічного факультету у Національній академії статистики, обліку та аудиту за ініціативи студентів першого курсу групи 19.04 фінансово-економічного факультету та активної підтримки Коледжу бізнесу та аналітики розпочався із Благодійного ярмарку. До нього були активно залучені всі структурні підрозділи Академії. Студенти підготували смаколики, напої та вироби власними руками. Усі проникли теплотою та затишною атмосферою.

Ярмарок проводилася за підтримки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Спільними зусиллями було зібрано 3632 грн., які буде пожертвувано у Фастівський Реабілітаційний Центр. Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!

У здоровому тілі – здоровий дух! У цей день відбулися також традиційні змагання з волейболу серед студентів. Запекла боротьба між командами-суперниками тривала понад 4 години! Цього разу з мінімальним розривом перемогли студенти фінансово-економічного факультету. Вітаємо переможців!