Подяка спонсорам

Подяка спонсорам

Колектив Національної академії статистики, обліку та аудиту напередодні Нового року висловлює сердечну подяку всім, хто відгукнувся на величезні проблеми, які виникли перед НАСОА після отриманих пошкоджень внаслідок нищівного ракетного удару р@шистів 21 вересня п.р., та зробив посильні благодійні внески на відновлення будівель Академії.

Щиро дякуємо як багаточисельним фізичним особам, в тому числі студентам НАСОА, так і юридичним – аудиторським компаніям, представникам оптової торгівлі та іншим.

Особлива подяка агрохолдингу UKRAVIT, заводу технічних мастил «Аріан» та ПрАТ «Страхова компанія «ВУСО», благодійні внески яких склали близько половини загальної отриманої суми. Ці компанії відомі в Україні, як одні з найкращих представників сучасного вітчизняного, патріотично налаштованого бізнесу.

Із радістю повідомляємо також, що завдяки отриманим благодійним внескам та власним коштам Академії вдалося вирішити першочергову проблему – своєчасно закрити будівлі навчальних корпусів та гуртожитку від зимових холодів.

Роботи по повному відновленню будівель Академії продовжуються і будуть продовжені надалі вже за рахунок коштів Фонду відновлення України.

Вітаємо всіх наших благодійників і друзів із прийдешнім Новим 2024 роком, який має стати вирішальним у боротьбі з російськими загарбниками!

Прийміть наші щирі найкращі побажання!

Слава Україні!

Героям-захисникам слава!