«Найрозумніший» – залишилась остання гра сезону!

Протягом квітня 2021 року Національна академія статистики, обліку та аудиту та Фаховий коледж бізнесу та аналітики провели серію інтелектуальних ігор «Найрозумніший» для учнів 9-11 класів та студентів коледжів та професійних училищ в online форматі на платформі Zoom.

Гра охопила більше 50 учасників, які представляли м. Київ, Білу Церкву, Димер, Шостку, Красноармійськ та інші куточки України.

Учасники гри отримали сертифікати про участь, а заклади освіти – подяку від Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Переможці ж кожного туру отримали сертифікати на знижку на навчання у Національній академії статистики обліку та аудиту або Фаховому коледжі бізнесу та аналітики або на проживання у гуртожитку (у разі вступу на бюджет).

Всі тури гри проходили у легкій, дружній атмосфері, що дало можливість учасникам подолати хвилювання та виконати успішно завдання.

Також ми отримали жваві обговорення завдань, їх виконання та знаємо, що майбутні абітурієнти НАСОА – це молодь, що прагне знайти істину та готова відстоювати свої переконання.

Національна академія статистики, обліку та аудиту дякує команді, що працювала над створенням та проведенням гри «Найрозумніший»:

• Перхун Ларисі Петрівні, завідувачу дистанційним сектором НАСОА;
  • Ігнатовій Ірині Сергіївні, старшому викладачу кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
  • Заярному Тимуру, студенту 1 курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування;
  • Колошві Олександру, студенту 3 курсу Фахового коледжу бізнесу та аналітики.

Ми вітаємо переможців!

Тур від 16 квітня 2021 року

• 1 місце гра «Найрозумніший» – Скляров Вадим, НВК «Димерська гімназія ЗОШ 1 ступеня»
  • 1 місце секція «Економіка» – Цапук Максим, НВК «Димерська гімназія ЗОШ 1 ступеня»
  • 1 місце, секція «Література та історія» – Парамонова Анастасія, ВК «Димерська гімназія ЗОШ 1 ступеня»
  • 2 місце секція «Математика» – Селіванова Катерина, середня загальноосвітня школа № 68, м. Київ
  • 2 місце, секція «Економіка» – Машир Дар’я, Красноармійський міський ліцей «Надія»
  • 3 місце секція «Економіка» – Ісханова Анастасія, Ліцей №11

Тур від 23 квітня 2021 року

• 1 місце – Костюк Марія, Буртинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • 2 місце – Деркач Андрій, м. Київ
  • 3 місце – Мовчан Анастасія, Спеціалізована школа № 139 з поглибленим вивченням математики, м. Київ

НАСОА вдячна вам за участь! Зичимо розвитку та натхнення у навчанні та опануванні нового досвіду.

Остання гра сезону відбудеться 29 квітня о 14:30.

Тому, якщо ви хочете потрапити на неї, або вам є кого запросити – реєструйтесь за посиланням.

Чекаємо вас на інтелектуальній грі «Найрозумніший» та нагадуємо, що двері НАСОА та ФКБА завжди відкриті для молодих, талановитих та активних!