Літературні читання: Василь Симоненко

Молодий, талановитий поет увійшов в українську літературу у шістдесяті роки XX століття і згодом став символом правди і незрадливої любові до України. Незважаючи на різні перепони, заборони на друк його творів, слово поета поширювалося між людьми. Ніяка цензура не могла його зупинити. Любов до Батьківщини – наскрізна тема всієї творчості Василя Симоненка, яка озвучена його  заповітом:

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

В.Симоненко прожив неповних 29 літ, із них на літературну творчість припадає 10. За життя поета вийшла друком лише одна збірка – «Тиша і грім», друга побачила світ після його смерті. 1995 року  Симоненко посмертно удостоєний Державної премії України імені Тараса Шевченка.

Я воскрес, щоб із вами жити під шаленством весняних злив!

– пророчо заявив Симоненко. Він із нами сьогодні поетичним словом, своїми думами і помислами.

Його пам’яті, його патріотичному слову присвячені літературні читання, які провела 19 лютого серед першокурсників НАСОА  керівник наукового студентського гуртка «СіЧ» З.Д.Варавкіна

Пропонуємо вашій увазі відеозапис декламування поезій В.Симоненка студентами-першокурсниками НАСОА.