До Академії завітав Шейх Ахмад Тамім – Муфтій України, Президент Ісламського Університету

30 жовтня 2019 року до Академії завітав Шейх Ахмад Тамім – Муфтій України, Президент Ісламського Університету, член Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. У ході зустрічі були обговорені проблемні питання організації навчання та виховання іноземних студентів.

Також був підписаний договір між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Ісламським університетом про співпрацю в галузі освіти, спрямовану на підвищення якості освіти, розширення можливостей розвитку у визначених напрямах освітньої, науково-методичної, науково-дослідної та навчально-виховної діяльності обох закладів освіти.