26 квітня 2022 року відбулася Zoom-зустріч студентів Фахового коледжу бізнесу та аналітики, студентів та викладачів Академії  з Іриною Левинською – експерткою з Learning and Development, менторкою з розвитку та можливостей, директоркою департаменту підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Університету штучного інтелекту та цифровізації. Тема відкритої онлайн-зустріч: «Будуємо свій життєвий маршрут або не дозволяйте війні перемогти свої бажання та мрії!».

У непростий для нашої країни і кожного особисто час були обговорені складні і дуже актуальні питання як не втратити віру у життя. Про те, що справжнє щастя в житті приносить, за висловом Г.Сковороди, «сродна праця» – тобто коли ти заробляєш тим, чим тобі подобається займатись. Це єдиний можливий шлях до успіху. Які ж кроки потрібні, щоб побудувати такий шлях для себе в умовах стресового стану? Як завжди повертати обставини собі на користь, навіть ті, в яких ми зараз перебуваємо – війну! Як використовувати можливості, що несподівано надані долею на 101%, а не тільки бачити обмеження та перепони та нарікати на те, що ми не можемо змінити! Як не зламатися, коли є труднощі та перепони, й вони не закінчуються? Як тримати баланс між прагненням досягнути мети та обставинами, що заважають це зробити?

Щиро дякуємо пані Ірині за поради, лайфхаки, життєвий досвід та відповіді на запитання!

Не втрачаємо Віри! Все буде Україна!