21 лютого 2024 року – Міжнародний день рідної мови!

Щороку святкуємо 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Свято запроваджене 1999 року Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою захисту мов.

Наша рідна мова – символ єдності, маркер ідентичності та інструмент боротьби за свою свободу, за рідну Україну!

Наша рідна мова – символ незламності й віри у ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ!

У межах Міжнародного дня рідної мови члени студентського наукового гуртка «СіЧ» провели інтерактив «Операція Антисуржик». На заході говорили про історію свята, багатство рідної мови, лексику й фразеологію, цікавинки української мови, акцентували увагу на чистоті рідної мови. Боротьба із суржиком стала девізом інтерактиву «Операція Антисуржик».

Метою інформаційного заходу було пропагування мовного та культурного різноманіття, спонукання до збереження рідної мови, чистоту рідної мови.

Студенти розмістили дописи у соціальних мережах й запросили підписників доєднатися до діалогу.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови в умовах війни набуває нових сенсів і значень. Спільнота студентів і викладачів гостро розуміє значення слова у державотворчих процесах і на полі битви! Мова є основою нації, тим провідником, що вирізняє нас з-поміж інших націй, що надихає і наближає до ПЕРЕМОГИ!

Модераторка заходів – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов.