Перший етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування»

23 лютого 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту Держстату України вперше відбувся перший етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування».

Загальна статистика конкурсу:

• Всього зареєстровано – 141 студентська наукова робота. Галузева конкурсна комісія (22 особи) розглянула роботи на відповідність встановленим вимогам і одноголосним рішенням допустила до Конкурсу 132 роботи.
  • Недопущені: 2 роботи – відправлені після встановленої граничної дати 15.02.2018 р.); 7 робіт зняті з розгляду за невідповідність встановленим вимогам розділу III п. 7 Положення про Всеукраїнській конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (затв. Наказом МОН України від 18.04.2017 р. № 605).
  • Комісія працювала 23.02.18 р. з 10:00 до 17:00. Галузева Комісія за рейтинговою оцінкою допустила до участі в підсумковій науково-практичній конференції – 35 робіт.

За подробицями завітайте до сторінки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.