Семінар-дискусія: Формуємо практичний досвід

В межах вивчення дисципліни «Державне та регіональне управління» доцентом кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Т. Луньовою проведено навчальний семінар-дискусію на тему «Форми державного устрою зарубіжних країн». З цікавими та змістовними доповідями виступили студенти групи 20.08, презентуючи форми державного устрою Канади, Японії, Франції, Німеччини, Аргентини, Великобританії, Австрії та Італії.

В обговоренні доповідей та  дискусії за підсумками студентських презентацій також взяла участь декан фінансово-економічного факультету, доцент кафедри економіки та менеджменту ЗЕД В.Пархоменко.

Слід зазначити, що колектив кафедри економіки та менеджменту ЗЕД постійно реалізує заходи з контролю якості проведення занять,  переймання професійного та педагогічного досвіду колег і вдосконалення педагогічної майстерності. Взаємовідвідування занять – є одним з таких видів методичної роботи науково-педагогічних працівників кафедри.