«Основи інформаційної безпеки. Комунікативний аспект»

В рамках вивчення курсу «Основи інформаційної безпеки», до студентів освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» завітав Олексій Сивак, кандидат політичних наук, GRдиректор міжнародної агенції CFC Big Ideas, з лекцією на тему: «Основи інформаційної безпеки. Комунікативний аспект».

Запрошений гість поділився зі студентами досвідом роботи своєї компанії, штаб-квартири якої знаходяться в Дубаї (ОАЕ) та Києві, у допомозі клієнтам у зв’язках із органами державної влади, кризових комунікаціях, розвитку бізнесу та запровадження інноваційних рішень у сфері управління персоналом. Важливою темою обговорення стало питання забезпечення інформаційної безпеки в організаціях та установах в сучасних умовах.

Дякуємо пану Олексію за цікаву зустріч і можливість кращого увідомлення теоретичних знань завдяки практичному досвіду!