«Академічна доброчесність та принципи її дотримання»

29.11.23 року на кафедрі менеджменту, маркетингу та публічного управління проведено науково-методичний семінар на тему: «Академічна доброчесність та принципи її дотримання». Модератором заходу виступила декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцент Пархоменко Вікторія Вікторівна.

Напередодні зимової заліково-екзаменаційної сесії, Вікторія Вікторівна акцентувала свою увагу на важливсоті дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому процесі, охарактеризувала найрозповсюдженіші види порушення академічної доброчесності та плагіату. Нагадала присутнім про основні пункти Положення про академічну доброчесність НАСОА, якого повинні дотримуватись як здобувачі вищої освіти так і викладачі.

Активну участь в обговорені різних проявів недоброчесності у навчанні, важливості відчуття довіри, справедливості, взаєморозуміння в освітньому процесі прийняли й учасники студентського наукового гуртка “Підкорювачі наукових вершин”.