ІV Всеукраїнський конгрес «Організаційна та економічна психологія в умовах війни: основні завдання та напрямки діяльності»

23-24 листопада Голова місцевого осередку Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП) на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту доцент Черушева Г.Б. та член асоціації, декан фінансово-економічного факультету, доцент Пархоменко В.В. взяли участь у ІV Всеукраїнському конгресі «Організаційна та економічна психологія в умовах війни: основні завдання та напрямки діяльності», присвяченому 20-річчю УАОППП, який відбувся в Інституті психології ім. Г.С. Костюка АПН України. У конгресі взяли участь провідні науковці, освітяни, медики, практикуючи психологи з різних соціальних інститутів та закладів вищої освіти України.

Предметом обговорення були актуальні питання психічного здоров’я українців в умовах воєнного стану, зокрема: «Психологічне благополуччя персоналу освітніх організацій: зміст, індикатори, особливості підтримки в кризових умовах сьогодення» (Бондарук О.І. , д.психол. н., професорка, Заслужена працівниця освіти України), «Психічні відхилення у важкопоранених службовців від час повномасштабної війни» (Заворотній В. І., к.мед. н., половник медичної служби, Заслужений лікар України), «Психічне здоров’я українців, що знаходяться за кордоном внаслідок війни» (Креденцер О.В., д. психол.н., професор), «Особливості нормативного регулювання надання психологічних послуг  умовах війни та повоєнний період» (Миронець С.М., д.психол.н., професор, завідувач кафедри психології Державного торгово-економічного університету), «Фактори мобілізації психологічних ресурсів у персоналу організацій в період війни» (Савченко О.В., д.психол.н., професорка Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана) та інш.