Гурток «Слово і час»

На кафедрі іноземних мов діє студентський науковий гурток «СіЧ» («Слово і час»), у роботі якого беруть участь студенти 1-3 курсів усіх спеціальностей. Метою гуртка є поглиблення одержаних теоретичних знань і практичних умінь студентів у процесі навчання, розвиток їх професійного мовлення та наукової самостійності; розвиток творчих здібностей і розширення загального світогляду студентів.

Залучаючи студентів до наукової роботи, керівники гуртка  проводили у різні роки  науково-практичні студентські конференції з нагоди ювілейних дат видатних українських мовознавців та видатних українських письменників. Члени гуртка беруть участь у науково-практичних конференціях, наукових семінарах, які відбуваються у закладах вищої освіти та інших установах України.

Щорічно проводяться різноманітні заходи до Дня української писемності та Міжнародного дня рідної мови: вікторини та конкурси, написання диктанту Національної єдності. Вшановуючи пам’ять видатних українських діячів культури та відзначаючи пам’ятні дати в історії нашої держави, члени гуртка організовують круглі столи, літературні читання, презентації, виставки та флешмоби, студенти знайомляться і обговорюють новинки сучасної літератури.

Започаткувала роботу гуртка і багато років була його натхненним керівником ст. викладач кафедри Варавкіна Зінаїда Дмитрівна. У різні роки на чолі гуртка були ст. викладачі кафедри Яковенко О.Д., Волошина Т.М.

З 2022 року роботу студентського наукового гуртка «СіЧ» продовжує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Діденко Наталія Миколаївна.

Ви маєте змогу завантажити презентацію гуртка «СіЧ».

Керівник гуртка

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 204, Кафедра іноземних мов, НАСОА

телефон: +380 (44) 486-36-51

e-mail: kaf_sim@nasoa.edu.ua