У 2017 році на кафедрі організовано роботу гуртка English Club, спрямовану на більш поглиблене ознайомлення з історією, традиціями та культурним надбанням англомовних країн.

Учасники гуртка беруть активну участь в організації та проведенні літературних читань, відзначенні національних свят Великобританії та США, готують презентації, виставки та книжкові огляди про творчість відомих поетів і письменників, переглядають й обговорюють науково-популярні та художні фільми на англійській мові.

Так, до дня вшанування пам’яті В. Шекспіра та Дж. Остін традиційними стали читання про їх життя та творчість, перегляд художніх фільмів за мотивами їх творів. Серед улюблених та найбільш обговорюваних стали постановки фільмів «Ромео та Джульєтта» різних років, «Закоханий Шекспір», а також «Гордість та упередження» і «Розум й відчуття».

Робота гуртка також спрямована на професійно орієнтоване вивчення англійської мови. Студенти додатково навчаються писати ділові листи та резюме, вести телефонні переговори, вивчають елементи ділового етикету, готують тематичні презентації про роботу банків та фінансових установ, історію виникнення грошей, управлінську діяльність, тощо.

Модератор гуртка

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 204, Кафедра іноземних мов, НАСОА

телефон: +380 (44) 486-36-51

e-mail: kaf_sim@nasoa.edu.ua