Щоденні Архіви: 21.09.2024

Зустріч в рамках профорієнтаційної роботи Академії

20 вересня представники НАСОА у складі декана обліково-статистичного факультету, д.е.н. Пилипенка О.І., завідувача відділу профорієтаційної роботи, к.пед.н. Черушевої Г.Б., завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Гаврисевич А.С. та менеджера з реклами відділу профорієнтаційної роботи Григоращенко М.М. відвідали Димерський ліцей 1 та Димерський ліцей 2 Вишгородського району Київської області. У навчальних закладах представники Академії зустрілися з учнями 9-11 класів, а також підписали з керівництвом договори про подальшу співпрацю. Національна академія статистики, обліку та аудиту щиро дякує керівникам  ліцеїв – Щак Світлані Олексіївні та Гуцалу Петру Анатолійовичу за теплу зустріч!