Щоденні Архіви: 08.09.2024

Онлайн-зустріч адміністрації НАСОА з першокурсниками із Азербайджану

5 вересня 2024 р. в Академії відбулася онлайн-зустріч адміністрації з першокурсниками із Азербайджану. З вітальними словами до студентів звернулися проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, к.е.н., доцент – Супруненко С. А.; декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцент – Пархоменко В. В.; декан обліково-статистичного факультету, д.е.н., доцент – Пилипенко О. І.; завідувач кафедри іноземних мов, к.філ.н. – Горюнова М. М.; завідувач відділу профорієнтаційної роботи, к.пед.н, доцент – Черушєва Г. Б.; к.філ. н., доцент, доцент кафедри іноземних мов – Савенко Т. Д. Ми вдячні всім, хто взяв участь у цій важливій події, і сподіваємося, що отримана інформація допоможе вам успішно розпочати навчальний рік.