Щоденні Архіви: 29.04.2022

Вітаємо Заїчко Ірину Володимирівну

Колектив Академії щиро вітає Заїчко Ірину Володимирівну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування! Бажаємо Вам реалізації нових задумів і творчого натхнення! Удачі та успіхів у всіх починаннях! Здобуваємо – перемагаємо!

«Мій парламент: розумію та впливаю»

28 квітня 2022 року представники Освітнього Центру Верховної Ради України разом з тренерами ГО “Об’єднання “Агенція розвитку освітньої політики” провели для студентів першого курсу групи ПС 21.05 обліково-статистичного факультету Національної академії статистики, обліку та аудиту онлайн-тренінг та квест з питань парламентської просвіти «Мій парламент: розумію та впливаю». Під час тренінгу студенти здійснили віртуальну екскурсію до Верховної Ради України, жваво долучилися до вікторин та квестів, запропонованих організаторами. Щиро вдячні організаторам та тренерам Освітнього Центру Верховної Ради України та ГО “Об’єднання “Агенція розвитку освітньої політики” Лілії Герасименко, Лесі Юрчишин, Марії Гриньовій, Олені Костинюк за цікавий та корисний тренінг.