Щоденні Архіви: 08.07.2019

Підписано договір про співробітництво між Академією та Північним офісом Державної аудиторської служби

5 липня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту було підписано договір про співробітництво між Академією та Північним офісом Державної аудиторської служби. Для підписання договору в Академію завітали начальник Північного офісу Держаудитслужби Карабанов Олександр Вікторович та заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Іванський Андрій Йосипович. Відповідно до підписаного договору основними напрямами співробітництва є: організація проходження практики студентів Академії у структурних підрозділах Північного офісу Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органах; перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників Північного офісу Держаудитслужби; створення та реалізація освітніх програм, що відповідають вимогам сучасного розвитку фінансової системи; проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень, наукових конференцій, семінарів, круглих столів тощо. Сподіваємось на плідну співпрацю!

Вітаємо з успішним закінчення навчання студентів іноземців підготовчого відділення Академії

Від щирого серця вітаємо з успішним закінчення навчання студентів іноземців підготовчого відділення Академії. Бажаємо вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе опанувати улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете, адже від цього залежить ваше майбутнє. Ми будемо за вами сумувати!