Воєнний стан. Дії аудиторів.

Воєнний стан. Дії аудиторів.

Шановні колеги – аудитори!

Вже майже два місяці Україна бореться із російською навалою. Не має сумнівів, ми переможемо, вже перемагаємо! 12 квітня 2022 року відбулась спільна зустріч керівництва  АПУ, ОСНАД та аудиторської спільноти. Одностайне рішення цієї зустрічі – продовжувати   працювати в рамках Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність.»

Щодо постійного професійного навчання, то ніяких виключень з реєстру у разі не проходження щорічного навчання не буде у цьому році! Але  Закон, не зважаючи на воєнний стан, вимагає від нас дотримуватись приписів статті 19.

Національний центр обліку та аудиту Національної академії статистики,  обліку та аудиту запрошує Вас на короткостроковий захід – 4 години – «Воєнний стан. Дії аудиторів.»

Ми розуміємо,  що наразі у всіх аудиторів  непростий фінансовий стан, тому керівництвом НАСОА знижені платежі за участь у короткострокових заходах – 200 грн за 4 години.

Захід відбудеться 25 квітня 2022 року об 11:00 за київським часом із використанням платформи ZOOM

Запис на захід здійснюється за електронною адресою шляхом надсилання заявки на участь у вебінарі : ncau-nasoa@ukr.net (форма заявки додається)

Якщо у Вас є запитання з приводу безперервного професійного навчання, надсилайте їх на адресу: ncau-nasoa@ukr.net

Телефон для зв’язку +38 063 645 82 31

Реквізити для оплати заходів

  • Отримувач: НАСОА
  • IBAN: UA113052990000026006015007642
  • АТ КБ «ПриватБанк» м. Києва,
  • МФО 305299,  Код ЄДРПОУ 04837462

ОБОВ’ЯЗКОВО вказати в призначенні платежу «за участь у  заході з  безперервного професійного навчання аудиторів, ПІБ учасника»

Модератор РЕДЬКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ сертифікований аудитор; доктор економічних наук, професор Національного центру обліку і аудиту  Національної академії статистики, обліку та аудиту

Лектор  ЛУБЕНЧЕНКО ОЛЬГА ЕДУАРДІВНА  сертифікований аудитор ; доктор економічних наук, професор кафедри обліку, аудиту  та оподаткування,  завідувач Національного центру обліку і аудиту  Національної академії статистики, обліку та аудиту

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!