Щоденні Архіви: 24.08.2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській програмі «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна»!

Національна академія статистики, обліку та аудиту спільно з Львівським торговельно-економічним університетом стали переможцями другого відбору Всеукраїнської програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна»! Програма є однією із компонентів програми ЄС «Дім Європи», що фінансується Британською Радою. Вона покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України. Відповідно до умов програми 15 студентів Академії вже з 01 вересня 2021 року будуть навчатися по обміну у Львівському торговельно-економічному університеті протягом першого семестру 2021-2022 навчального року, а 15 студентів Університету – в Академії. Вітаємо з перемогою та щиро бажаємо студентом цікавого навчання!