Щоденні Архіви: 18.09.2017

Виступ відомого у світі українського економіста Романа Шеремети в НАСОА

В Національній академії статистики, обліку та аудиту 15 вересня відкриту лекцію на тему «Ранжування університетів, журналів та професорів у світі (як покращити рейтинг українських університетів)» провів визнаний у світі спеціаліст в експериментальній економіці та теорії  ігор, професор кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв – Роман Шеремета. Професорсько-викладацький склад та студенти Академії мали змогу більше дізнатися про особливості навчального процесу в закордонних вищих навчальних закладах, специфіку рейтингування наукових журналів, шляхи підвищення рейтингів вчених. Під час лекції Роман Шеремета представив колективну монографію, написану за його редакцією «Реформація: успіх Європи і шанс для України». Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері та залишила по собі теплі враження.