Щоденні Архіви: 23.11.2016

«Відповідальність починається з мене»

26 жовтня 2016 року студенти Академії взяли участь у щорічній Всеукраїнській інформаційно-профілактичній акції «Відповідальність починається з мене», яка проводилось Шевченківською районною адміністрацією м. Києва, з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Акція з обстеження вулиць району та торговельних закладів на предмет розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв, тютюнових виробів та фіксації порушень пройшла у вигляді гри-квесту серед студентських команд вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району. Наша команда «Альфа» була відмічена дипломом за активну участь у квесті та отримала сертифікат на право безкоштовної участі у п’ятиденному виїзному молодіжному таборі.