Звіт за вересень-жовтень 2015

З метою пошуку та відбору найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, коледжів, технікумів, професійно-технічних училищ, відокремлених структурних підрозділів Академії, працюючих осіб з потребою в перепідготовці, безробітного населення для вступу на навчання до НАСОА за напрямами підготовки «Прикладна статистика», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Менеджмент» та підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці, відділом профорієнтаційної роботи систематично проводиться рекламно-інформаційна, агітаційно-пропагандистська та консультативно-роз’яснювальна робота.

Відділом здійснено комплекс профорієнтаційних заходів протягом вересня-жовтня 2015 року за основними напрямами:

• профорієнтаційна робота серед учнів ЗОШ та студентської молоді коледжів та технікумів;
  • співпраця з керівництвом навчальних закладів згідно з договорами;
  • участь у ярмарках професій та ярмарках вакансій в регіонах України;
  • участь у Першій міжнародній професійній виставці: «ЗНО-2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» в рамках прес-конференція: «Можливості участі України в програмі Горизонт – 2020»;
  • участь у сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2015»;
  • організація та проведення екскурсій до НАСОА учнів ЗОШ та студентів коледжів;
  • розробка рекламної продукції Академії;
  • рекламно-інформаційна діяльність у ЗМІ.

Участь викладачів Академії у ярмарках професій

Представники Академії (д.е.н., професор Л.Є.Момотюк, д.е.н., професор О.І.Пилипенко, к.е.н., доцент В.В.Пархоменко, професор Г.Б.Черушева, к.е.н., доцент Г.В.Голубова, к.е.н., доцент О.А.Юрченко, менеджери з реклами А.Ф.Гайдай та В.Лактіонов, методист І.Вашека), прийняли участь в ярмарках професій, організованих центрами зайнятості м. Києва та Київської області (м. Кагарлик (10.09.2015), м. Обухів (17.09.15), м. Макарів (08.10.2015), м. Фастів (15.10.2015) м. Вишгород (22.10.2015), м. Бородянка (22.10.2015), м. Яготин).

«Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Кагарлик Київської обл.

На фото: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б.Черушева, декан факультету обліку та аудиту О.І.Пилипенко, декан фінансового факультету В.В.Пархоменко, асистент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Н.В.Телегей.

«Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Обухів Київської обл.

На фото: заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи, доцент Г.В.Голубова, рекламний менеджер відділу В.Лактіонов, методист деканату обліку та аудиту І.Вашека та випускники шкіл.

«Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Фастів Київської обл.

«Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Вишгород Київської обл.

На фото: к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку О.А.Юрченко та випускники шкіл.

«Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Яготин Київської обл.

На фото: методист факультету облік та аудит Ірина Вашека.

Відділом профорієнтаційної роботи та викладачами організовані екскурсії випускників шкіл та коледжів до Академії

Відділом започатковано зустрічі з випускниками шкіл, коледжів, технікумів на базі Академії. На зустріч з абітурієнтами запрошувались проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, провідні вчені Академії, які ознайомили гостей з міжнародною, науковою діяльністю Академії, умовами вступу та подальшого навчання, проходження практики та стажування, у тому числі закордоном. Всебічно висвітлене студентське життя. На завершення гостям запропоновано екскурсію по Академії.

Екскурсія випускників школи №139 м. Києва до Академії

На фото: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б.Черушева, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.Є.Момотюк, декан фінансового факультету В.В.Пархоменко.

Майстер-клас зі статистики для випускників економічного класу школи №139 м. Києва

На фото: к.е.н., доцент Г.В.Голубова.