Товмаченко Ніна Миколаївна

Фото: Товмаченко Ніна Миколаївна.Ніна Миколаївна Товмаченко – заступник завідувача сектора дистанційного навчання, доцент кафедри економіко-математичних дисциплін та IT, доцент, кандидат технічних наук.

У 1966 році закінчила фізико-математичний факультет Кишинівського державного університету за спеціальністю обчислювальна математика та розподілена на роботу в Інститут кібернетики АН України.

У 1981 році в Інституті кібернетики АН України захистила дисертацію на ступінь кандидата наук (спеціальність «Технічна кібернетика і теорія інформації»), присвячену статистичним методам в автоматизованих експериментах для визначення кількісного складу багатокомпонентних сумішей за ІЧ-спектрами поглинання. Працювала в системі установ НАН України: Інститут кібернетики, Інститут проблем онкології та з 1983 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на посадах: провідний інженер, науковий співробітник, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії ймовірнісно-статистичних методів факультету кібернетики.

З 2006 р. працювала в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України на посаді декана факультету дистанційного навчання, з 2013 р. — заступник завідувача відділення заочно-дистанційного навчання НАСОА .

Область наукових інтересів: статистична обробка інформації та аналіз даних, математичні методи планування експерименту, вибіркові дослідження, соціальна статистика, економетрика, актуарна математика, пакети статистичних програм (SРSS, ВМDР, Statgraph та інші), дистанційне навчання, методи комп’ютерного моделювання та їх застосування в техніці, економіці, обробці інформації.

Має сертифікати з дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України, з дистанційних курсів SРSS.

На запрошення фундації Central European Academy Studiesand Certification (CEASC, Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU, Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (BFE, Лодзь) к.т.н. Товмаченко Ніна Миколаївна виконала програму стажування «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок)» з 24.11-02.12.2012 р. за наказом ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту від 06.11.2012 р. № 174 та отримала диплом про підвищення кваліфікації.

З 18 січня 2016 р. до 25 березня 2016 р. підвищувала кваліфікацію на КПК ЦПК та ІПО ХНАДУ МОН України за програмою “Розробка дистанційного курсу навчання з використанням технологій “Веб 2.0” та системою управління навчання Moodle, що підтримується стандартом SCORM та отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПВ 012608.

З 30.09.2017 р. до 24.02.2018 р. навчалась в Навчальному центрі “УСПІХ” (INTERIOR DESIGNSCHOOL “USPECH”) за спеціальністю “WEB-майстер” та отримала диплом про підвищення кваліфікації.

Сфера наукових інтересів

  • Статистична обробка інформації та аналіз даних, математичні методи планування експерименту, вибіркові дослідження, соціальна статистика, економетрика, пакети статистичних програм (SРSS, Statistica, Eviews та інші), дистанційне навчання, розвиток нових інформаційних технологій навчання, методи комп’ютерного моделювання систем і процесів та їх застосування в техніці, економіці, обробці інформації.

Публікації

Співавтор розробленої в академії концепції дистанційного навчання, яка базується на виконанні нормативних документів Міністерства освіти і науки України з використанням програмного середовища системи дистанційного навчання (СДН) «Прометей». Автор розробки дистанційних курсів з прикладної та соціальної статистики, опублікувала 132 наукові праці., перелік яких представлено за посиланнями:

ORCID ID: –

Загальний науково-педагогічний стаж – 35 років.

Нагороди

Нагороджена багатьма почесними грамотами.

  • Нагороджена почесною грамотою з нагоди 160-річчя від дня заснування Київського університету імені Тараса Шевченка.
  • Медаль «1500 років Києву» (1982).

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 304, Відділення заочного та дистанційного навчання, НАСОА

телефон: +380 (44) 489-66-46
мобільний: +380 (50) 984-09-97 (Vodafone)

e-mail: prometeusnasoa@ukr.netavt9tnn@gmail.com