Шкуліпа Людмила Володимирівна

Фото: Шкуліпа Людмила Володимирівна.Людмила Володимирівна Шкуліпа – доцент кафедри обліку та оподаткування, кандидат економічних наук.

2009 року закінчила Національну академію статистики, обліку та аудиту за спеціальністю «Облік і аудит» (диплом магістра з обліку і аудиту з відзнакою), денна форма навчання.

2011 року закінчила Державний економіко-технологічний університет транспорту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (залізничний транспорт)», заочна форма навчання.

Кандидатську дисертацію захистила у 2014 році.

Після успішного навчання в Інституті обліку і фінансів Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України по програмі «Сертифікований професійний бухгалтер АПВ» в 2011 році отримала Сертифікат міжнародного зразка САРА (Certified agricultural professoinal accountant) та членство у Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

Сфера наукових інтересів

  • Методичні підходи до фінансового аналізу господарської діяльності підприємств інших галузей національної економіки; проблематика методичних питань щодо трансформації фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Загальний науково-педагогічний стаж – 3 роки (в НАСОА – 3 роки).

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 68в, Кафедра обліку та оподаткування, НАСОА

телефон: +380 (44) 486-36-49

e-mail: flp_slv@mail.ua