Святкування Дня працівника освіти на кафедрі бухгалтерського обліку

З нагоди святкування професійного свята – Дня працівника освіти та вшанування ювілею І.Я. Франка, викладачі кафедри побували у Мистецькому центрі ім. І. Козловського на виставі «І. Франко, якого ми не знаємо» у виконанні львівських акторів.

Літературно-поетична вистава «І. Франко, якого ми не знаємо» охопила життєвий шлях поета і познайомила з маловідомими фактами його біографії. Викладачі кафедри відкрили для себе цікаві факти і почули зворушливі історії з життя поета. У виставі звучали уривки з прозових творів та вірші, що відображають душевний стан поета у різні роки його життя і творчості від «Малого Мирона» до «Мойсея», а рефреном лунало пронизливе Франкове «Якби ти знав як много важить слово…».

Вистава відкрила нам Франка, якого ми не знали! Режисер-постановник – Заслужена артистка України Олена Баша.

Вистава викладачам кафедри сподобалася, оскільки дозволила зануритися в різні за жанром твори від патріотичних, громадянських, гостро-сатиричних до проникливої інтимної лірики, звучали так, ніби написані сьогодні, для нас і про нас – сучасних українців.

Після закінчення вистави довго лунали оплески глядачів.