Виробнича практика в Українському мовно-інформаційному фонді НАН України

Протягом 4 тижнів студенти 3 курсу освітньої програми «Цифрова економіка» проходили виробничу практику в Українському мовно-інформаційному фонді НАН України.

Студенти 3 курсу, а також 1 та 2-го (за власним бажанням) виконували креативні завдання в рамках грантової програми, в якій взяли участь у наповненні контенту “Віртуальної лабораторії” «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності». “Віртуальна лабораторія” була розроблена у рамках грантової програми «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Студенти виконували завдання, отримувані щотижня, які стосувалися роботи з інформаційними ресурсами з Інтернету. Під час проходження практики студенти ознайомилися з новими для себе поняттями, тісно долучилися до наповнення контенту «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності» за допомогою середовища “Віртуальної лабораторії”.

18 червня практика завершилася, студенти отримали позитивні оцінки та сертифікати учасника міжнародного проєкту. Замовники залишилися надзвичайно задоволені виконанням робіт та сподіваються на подальшу плідну співпрацю з кафедрою економіко-математичних дисциплін та ІТ НАСОА, особливу вдячність висловили куратору практики від НАСОА к.е.н, доц. Ставицькому О. В. та завідувачці кафедри к.е.н, доц. Єршовій О.Л.