Викладачі кафедри відвідали онлайн-форум «Громада в Дії»

Викладачі кафедри економіко-математичних дисциплін та інформаційних технологій відвідали онлайн-форум «Громада в Дії», який відбувся у четвер, 25 лютого, з 10:30 до 13:25.

Мета форуму: підтримати цифрову трансформацію громад та створити майданчик для взаємодії між містами, селищами та селами, державними органами і неурядовими організаціями.

У заході взяли участь Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та його заступники, Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, Директорка Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер та інші.

Під час заходу обговорювалися наступні питання:

• основні напрями діяльності Мінцифри у підтримці цифровізації громад,
  • державну субвенцію для забезпечення громад та територій широкосмуговим доступом до інтернету та розвитку мережі ЦНАП,
  • найкращі кейси громад з цифровізації,
  • меморандум про системне впровадження цифрових технологій між громадами та Мінцифрою.

У гостей заходу була можливість приєднатись до спільноти лідерів цифрової трансформації, яка складається з: представників громад з усіх куточків України, CDTO ОДА, керівників IT-відділів ОДА, профільних асоціацій, громадських та міжнародних організацій.

Фото №2.