Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді

18 січня 2022 року на кафедрі економіко-математичних дисциплін та ІТ відбулося чергове засідання студентського наукового товариства «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді». Участь у засіданні взяли студенти 1 та 2 курсів освітньої програми «Цифрова економіка».

Модераторкою засідання виступила завідувачка кафедри Єршова Ольга Леонідівна. Теми доповідей першої зустрічі у новому семестрі були довільними, за бажанням доповідача, у межах тематики цифровізації суспільства та бізнесу. Такий підхід спрацював на користь креативності доповідачів, теми для обговорення виявилися різноманітними, несподіваними та актуальними.

Присутні мали можливість взяти участь у обговоренні цікавих тем щодо цифрового сьогодення навколо нас, а саме: «Цифровізація туризму» (Карпенко Тетяна, 1 курс ЦЕ), «Цифровізація державних послуг» (Кваша Валерія, 1 курс ЦЕ), «Цифрова культура та цифровізація. Сфера книговидання» (Хандашко Меланія, 2 курс ЦЕ), «Цифровізація аптечного бізнесу» (Подолян Юрій, 1 курс ЦЕ), «Цифрова трансформація компанії» (Мороз Дар’я, 1 курс ЦЕ). Різноманітність обраних тем свідчить про небайдужість студентів до питань цифровізації, кожна доповідь викликала тривале та жваве обговорення із прикладами з життя.

По завершенні зустрічі була призначена дата чергового засідання студентського наукового товариства. Учасники домовилися щодо вільного вибору тем доповідей, без прив’язки до певного напрямку.