«Кіберфізичні системи як основи смарт-економіки»

7 жовтня 2021 року на кафедрі економіко-математичних дисциплін та ІТ відбулося ознайомче засідання студентського наукового товариства «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді».

Під час зустрічі були визначені та обговорені мета та завдання функціонування студентського наукового товариства, форми роботи та преференції для активних учасників засідань товариства.

На зустрічі були присутні студенти першого курсу спеціальностей «Цифрова економіка» та «Облік, аудит та оподаткування», провідні фахівці з кафедри-організатора заходу.

Керівник товариства, доцент кафедри Ставицький О.В. зосередив увагу студентів на суттєвий невпинний влив цифрових явищ у різних сферах життя та бізнесу та пов’язані з цим виклики сьогодення. Завідувачка кафедри Єршова Ольга Леонідівна зробила доповідь на тему «Кіберфізичні системи як основи смарт-економіки». Надана студентам інформація викликала зацікавленість та дискусію учасників заходу. Розглянуті питання не залишили байдужими нікого з присутніх.

У ході засідання була обговорена тема наступної зустрічі та орієнтовні напрямки подальших досліджень та доповідей.

Організатори студентського наукового товариства «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді» запрошують до участі також студентів інших спеціальностей та сподіваються на цікаві зустрічі та плідну змістовну роботу.