Фестиваль до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого в Українському мовно-інформаційному фонді НАН України відбувся фестиваль до Міжнародного дня рідної мови.

Для участі в ньому від НАСОА була запрошена завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін та IT Єршова Ольга Леонідівна.

Мультимедійний словник інфомедійної грамотності

На даному заході, серед іншого, відбулася презентація продукту «Мультимедійний словник інфомедійної грамотності».

Даний продукт є результатом співпраці Українського мовно-інформаційного фонду НАН України з закладами вищої освіти як спільна участь у грантовому проєкті “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність – національне розгортання”, що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Грант був наданий  для підтримки поширення інфомедійної грамотності з метою розвитку навичок критичного сприймання інформації в Україні через реалізацію ідей від команд закладів вищої освіти в освітній та дослідницькій сферах.

Студенти І-ІІІ курсів НАСОА освітньо-професійних програм «Цифрова економіка» та «Економічна кібернетика» узяли надзвичайно активну участь у наповненні медіа контенту даного словника по великій кількості ІТ-термінів. Студенти з великою відповідальністю креативно поставилися до завдання. Медіалізація тлумачення кожного ІТ-терміну з повсякденного та фахового вжитку була здійснена надзвичайно змістовно та привабливо.

Кафедра та студенти академії отримали щиру вдячність за участь у проекті, студентам підготовлені сертифікати учасників проекту.

У найближчій перспективі – підписання Договору про співробітництво між Українським мовно-інформаційним фондом НАН України та НАСОА.