День вчителя та День професійної освіти у Шостці

На початку жовтня 2016 року нашу Академію було запрошено на урочисті заходи з приводу святкування Дня вчителя та Дня професійної освіти у м. Шостка Сумської області. На святі виступила завідувач сектору дистанційного навчання НАСОА, к.п.н., доцент кафедри економічної кібернетики Перхун Лариса Петрівна, яка побажала успіху, професійного зростання та подальшого розвитку соціального партнерства між Національною академією статистики, обліку та аудиту та професійними училищами м. Шостка.

В обговоренні шляхів подальшої співпраці між НАСОА та навчальними закладами м. Шостка також взяли участь керуючий справами виконкому Кравченко О.М., директор Шосткінського вищого професійного училища Гурба О.А. та інші.

Подібні зустрічі, без сумніву, є гарною основою для плідної співпраці навчальних закладів та розвитку сучасного освітнього простору України.