Відбувся захист дипломних робіт студентів післядипломної освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит»

Відбувся захист дипломних робіт  студентів післядипломної освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит»

8 червня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту на кафедрі обліку та оподаткування відбувся захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 7.03050901 «Облік і аудит». Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з обліку та аудиту присвоєна 14 студентам-випускникам, які здобували другу вищу освіту та успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань теоретичних та організаційних засад фінансового та бухгалтерського обліку, економічного аналізу, контролю та аудиту на підприємствах, організаціях та установах (об’єктах дослідження).

У дослідженнях студентами проведено облікові процедури, зроблено економічний аналіз одержаних показників господарської діяльності господарюючих суб’єктів. Слід відзначити високий рівень підготовки студентів і виважені, науково та практично обґрунтовані пропозиції дослідників щодо оптимізації стану справ по досліджуваних проблемних питаннях.

Високий рівень захисту дипломних робіт показали Власенко О.Л., Дворник Т.В., Уманець А.П., Чернус О.В., Черська Н.В.

Кращі випускники Ковальова О.В., Фадеєв А.С., Дрога Т.П., Скоропаденко М.В. отримали рекомендацію до вступу в заочну аспірантуру для набуття наукового ступеню PhD.

Результати роботи ДЕК показали, що професорсько-викладацький склад Національної академії статистики, обліку та аудиту готує висококваліфікованих спеціалістів з обліку та аудиту, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з обраної спеціальності.

Кафедра обліку та оподаткування вітає своїх випускників з успішним закінченням НАСОА і бажає їм успіхів в житті та кар’єрного зростання!