Студенти Академії здали літню сесію у Вищій школі бізнесу в м. Домброві Гурничій

Підтримуючи розвиток академічної мобільності студентів та випускників, Національна академія статистики, обліку та аудиту реалізує програму паралельного навчання, яка розширює професійні можливості випускників, підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці, дає можливість підготовки фахівців багатопрофільної кваліфікації.

У червні 2018 року студенти Академії здали літню заліково-екзаменаційну сесію у Вищій школі бізнесу в м. Домброві Гурничій, польському університеті-партнері Академії.

Студентів очікували цікаві практичні заняття з менеджменту, планування кар’єри, коучингу, які проводили викладачі-практики ВБШ. Ми отримали велику кількість позитивних відгуків! Наших студентів викладачі відміти, як найкращих з усіх іноземних груп, які навчаються у ВБШ!

Окрім навчання студенти гарно провели вільний час мандруючи вулицями і величними парками м. Катовіце, відвідавши старовинне місто Краків та святкуючи День народження свого товариша.

Море позитивних емоцій, вражень, відкриттів та нових знайомств!

Приєднуйтесь до нашої команди!